Pierre Cardin Nude Face CC Cream (spf 15) - Light


Artık doğaya geri dönüş vakti. MAKYAJSIZ MAKYAJ TRENDİ ile sanki cildinize hiç bir şey sürmemiş hissiyle orta kapatıcılıkta tıpkı bir serum hissi dokusuyla, aydınlık veren, gözeneklerinizin görünümünü azaltan, cilt tonu eşitsizliklerinizi düzenleyen bu rahatlatıcı formül ile çok rahat edeceksiniz.

Gün boyu dijital aygıtların (Telefon, TV, Bilgisayar) mavi ışık kirliliğine maruz kalan cildimiz Shield Blue-Light teknolojisi yardımıyla tıpkı görünmeyen ikinci bir cilt gibi davranır.

12 saat boyunca cep telefonları, TV ve bilgisayarların karşısında MAVİ IŞIK maruziyetine kalarak hiç farkında olmadan mavi ışığın tüm yaşlanma etkilerine maruz kalıyoruz. Artık SHIELD BLUE LIGHT TEKNOLOJİSİ ile MAVİ IŞIĞI bloke ediyoruz.

Bu eşsiz formül ile cilt stresine ve erken yaşlanma etkilerine sebep olan UV, atmosferik ve kimyasal kirliliklere karşı cildin korunması için destek sağlayan Pollustop teknolojisi ile kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

Gün boyu atmosferik-hava, kimyasal ve UV kiriliğine maruz kalmaya POLLUSTOP teknolojisi ile artık son veriyoruz. Pollustop teknolojisi cildinizin yüzeyinde ikinci bir bariyer oluşturur ve kirliliğin cildinizin alt tabakalarına geçişine müsaade etmez.

Cilt tabiatına önemli bir besin desteği sağlayan çok değerli bir PREBİYOTİK olan INULIN ile cildinizi nemlendirerek ve besleyerek BEBEKSİ hissiyatını tekrar kazanabilirsiniz.

30 ml

Bu ürün Türkiye'de üretilmiştir.

4.9
64  Yorum
Video Bulunmamaktadır.