İşleminiz gerçekleştirilirken lütfen bekleyiniz.
Üyelik Sözleşmesi

Versiyon: 1 Ekim 2012

1. www.avrupanetworking.com internet sitesinin (Site) faaliyetlerini yürüten Avrupa Tekstil İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. (Avrupa Networking) ile www.avrupanetworking.com internet sitesine kayıt olan internet kullanıcısı (Üye) taraflardır.

2. Üye, Site’ye kayıt olmakla bu sözleşmedeki bütün maddelerini okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

3. Avrupa Networking bu sayfada belirtilen şartların bir kısmını ya da tamamını açıklama yapmaksızın değiştirme hakkına sahiptir. Üye, Site’ye girmeden önce bu şartları okumalıdır. Üye, Site’yi kullanmaya devam ederek şartlardaki değişiklikleri kabul etmiş sayılır.

4. Üye, kayıt formuna doldurduğu bilgilerin kendisine ait olduğunu ve doğruluğunu, kaydı kendi isteği ile gerçekleştirdiğini taahhüt eder. Bilgilerin yanlış ve eksik olması halinde her türlü sorumluluk Üye’ye aittir.

5. Üye, Site’de yer alan içeriği Avrupa Networking’den izin almadan kopyalayamaz veya başka bir yerde kullanamaz.

6. Avrupa Networking, Site’den ulaşılan bilgilerin doğruluğu, zamanlaması ya da herhangi bir bilgiye Site’den ulaşılabileceğine dair bir teminat vermez. Üye, bu bilgileri kullanarak tüm riski kabul etmektedir. Avrupa Networking, sitede yer alan bilgilerin virüse ya da diğer dış etkenlere karşı korunaklı olduğuyla ilgili herhangi bir garanti vermez.

7. Avrupa Networking, üçüncü bir partiyle paylaşılan bilgilerin güvenilirliği hakkında hiçbir garanti vermemektedir. Banka gibi üçüncü partiler ile paylaşılan kredi kartı ve kişisel bilgiler de bu maddeye dahildir.

8. Site’nin kullanımından kaynaklanan herhangi bir hasar veya zarardan Avrupa Networking sorumlu tutulamaz.

9. Avrupa Networking, kötü amaçlı kullanımları tespit ettiğinde Üye’nin Site’ye kaydını haber vermeksizin engelleme veya silme hakkına sahiptir.

10. Aykırı davranışlar, interaktif medya ile kötü amaçlar çerçevesinde paylaşılan bilgiler sebebiyle Üye, Avrupa Networking'in, çalışanlarının ya da diğer partilerin zararlarını ödemekle yükümlüdür.

11. Üye, ürünler ve kampanyalar ile ilgili her türlü bildirimi, tarafımıza bildirilen telefon numarası , e-posta adresi ve diğer elektronik istemler aracılığıyla kendisine bildirilmesini kabul eder.

Katalog İstiyorum!
Başa Dön